UPIS JE U TOKU!

About This Project

MATEMATIKA

UPIS JE U TOKU…

Upis za grupe iz matematike:

• dodatna nastava sa takmičarskim programom od III do VIII osnovne

• dodatna nastava od I do IV srednje sa programom za prijemne ispite

održava se svakog radnog dana od 8.00 – 12.00 i od 17.00 – 19.00.

Prijave se mogu obavljati i preko telefona: 063 888 68 08, kao i preko facebook stranice: Matematička škola GAUSS Subotica

FIZIKA

U školskoj 2017/18. godini Gauss u saradnji sa INFOROM organizuje dodatnu nastavu fizike ili preciznije:

RADIONICU ZA IZRADU TAKMIČARSKIH ZADATAKA.

Pokrećemo sledeće programe:

Osnovci:

POČETNA BRZINA – za učenike šestog razreda (možda i petog?)

HITAC U VIS – za učenike sedmog razreda

AKTIVNA SNAGA – za učenike osmog razreda

Nastava će se odvijati u prostorijama INFORE (Nušićeva 2)

Za svaki program predviđen je jedan dvočas (90 minuta) nedeljno, a svaki učenik će jedanput u dve nedelje imati čas individualnih konsultacija (45 minuta).

Do učestalijih temina može doći neposredno pred takmičenja (februar, mart, april).

Početak 5. septemar 2017.

Kraj nastave 30. maj 2018.

Svaki kurs je planiran na minimalno 90 časova od čega je 18 individualnih

Cena za celu godinu je 30.000 dinara, a može se plaćati u mesečnim ratama od po 3.400 dinara.

Srednjoškolci:

DODATNI IMPULS – za učenike prvog razreda gimnazije

KORISNO DEJSTVO – za učenike drugog razreda gimnazije

MAKSIMALNO POJAČANJE – za učenike trećeg razreda gimnazije

FAKTOR MULTIPLIKACIJE – za učenike četvrtog razreda gimnazije

Nastava ce se odvijati u prostorijama INFORE (Nušićeva 2) i Gaussa (Dimitrija Tucovića 10)

Svaki kurs je planiran na minimalno 90 časova od čega je 18 individualnih.

Nastavu vodi Mirko Kiselički sa saradnicima

Tel:062 28 62 08

PROGRAMIRANJE

IN FOR A SCRATCH?

INFORA Research Group, u saradnji sa Gauss-om, ove jeseni započinje školu programiranja u Subotici za učenike osnovnih škola. Osnove programiranja će se učiti uz SCRATCH (https://scratch.mit.edu/). Kurs traje 16 nedelja, gde polaznici svake nedelje imaju po jedan dvočas.

Kurs počinje u septembru i odvijaće se u postorijama kompanije INFORA u grupama od najviše 12 učenika sličnih predznanja i sposobnosti. Na časovima će se koristiti laptop računari. Ukoliko učenik nema laptop računar, INFORA će obezbediti računar za rad na času.

Predavači imaju višegodišnje iskustvo u nastavi informatike u školama, odnosno poznaju metodiku nastave informatike i programiranja.

Na kraju kursa učenik dobija sertifikat o pohađanju, a roditelj pisanu evaluaciju nastavnika o stečenom znanju učenika.

Cena kursa je 120 evra (u dinarskoj protivvrednosti). Moguće je plaćanje u 4 rate.

Broj mesta je ograničen.

Prijave koje sadrže ime deteta, uzrast i kontakt telefon, kao i sva dodatna pitanja, slati na LearnIT@infora.rs.

Category
Vesti